Форма реєстрації


Соціальна мережа в час розвитку інформаційних технологій стає неодмінним засобом зв’язку. Ви можете уявити людину, у якої немає зареєстрованої сторінки? Цим, власне, і зумовлене перше питання при знайомстві: «А як тебе знайти в Гугуду?», а вже потім: «Давай я запишу твій номер». Недарма ж на сучасних супермодних візитівках розміщують і свою сторінку у соціальних мережах, що досить зручно та актуально. Також не варто забувати і про корисну річ – планування свого дня і часу в googoodoo.com. Важливі зустрічі, цікаві події, презентації, які Ви не маєте права пропустити – запишіть на своїй стіні! Ви неодноразово зайдете в мережу, щоб прослухати пісню, переглянути відео чи новини друзів. Раптом хтось із Ваших знайомих в даний момент вирішує як з користю провести час, а тут запис з чергової зустрічі фотографів, чи пост про несподіваний автостоп на вихідних.

Робота

Соціальна мережа – це невід’ємна частина віртуального життя більшості людей. Googoodoo.com дає велику можливість знайти роботу чи працівників, які будуть відповідати всім Вашим вимогам. Завдяки сайту work.googoodoo.com у користувача є доступ до потенційних роботодавців та співробітників. Але важливо уважно і чітко заповнити свій профіль, розмістити максимальну кількість інформації, а також залишити актуальні контактні дані. Використовуйте основну перевагу соціальної мережі – можливість швидкого поширення інформації. Вдалого Вам пошуку!

Магазин

Ви ще не знаєте, але разом з Гугуду кожний користувач зможе продавати товари і створювати свій магазин. Неймовірно, правда? Зручно зв’язуватися з іншими користувачами, власниками магазинів за допомогою месенджера, розміщувати акційні пропозиції. Також створена велика галерея і відеозаписи для кожного продукту. В налаштуваннях можна побачити зручне управління, за допомогою якого легко змінити вигляд свого магазину. І найголовніше – його бачать всі користувачі в інтернет-просторі. Ми втілюємо мрії наших користувачів та полегшуємо їх життя. Робіть покупки, продавайте виготовлені товари не виходячи з дому за допомогою соціальної мережі. Бережемо Ваш час і гроші!

Навчання

Представляємо Вашій увазі ще один додатковий модуль, який значно спростить систему навчання. Завдяки еducation.googoodoo.com Ви можете створити ефективну організацію навчального процесу між усіма учасниками. Залежно від ролі (наприклад вчитель, студент чи батько)будуть сформовані права та інструменти,якими той чи інший учасник буде наділений. Так вчителі можуть створювати електронний журнал, розклад уроків. Родичі можуть вивести звіт успішності своєї дитини у вигляді таблиці. Таким чином еducation.googoodoo.com значно покращить навчальний процес, створить технічне забезпечення навчальних закладів.

Відео

Можливо Ви класно співаєте і Ваш друг зняв на камеру цей процес. Чи син вперше навчився кататися на велосипеді і хочеться поділитися цією радісною подією з друзями, чи Ваша мама виготовляє надзвичайні плетені шарфи і записує відеоуроки для початківців. Ці та інші матеріали завантажуйте в нашу мережу, розміщуючи посилання з відомих ресурсів, таких як YouTube чи Vimeo. І нехай Вами захоплюється уесь світ та інші користувачі GooGooDoo! Але це ще не все. Якщо Ви зареєстрований користувач, а ми впевнені, що неможливо втриматись і не оглянути нашу родзинку, то в розділі крім опції «добавити відеозапис» в правому верхньому куті з’являється «cloud», натиснувши на неї і проскроливши – занурюєтесь у великий простір різноманітного відео!

Googoodoo.com – це соціальна мережа, призначена для такої важливої функції як спілкування між друзями та однодумцями. За допомогою соціалки людина відкривається світу, а безмежний світ – людині. Тут Ви можете намалювати портрет своєї особистості і заявити про себе у віртуальному світі. Пишіть на своїй сторінці про те, що цікавить, мотивує, надихає, покращує світосприйняття, тоді інтернет - друзі самі до Вас потягнуться. Завдяки соціальній мережі існування наповниться новими ідеями та думками із життя людей віртуального світу. Будьте завжди з googoodoo.com!

Авторизація

Блог цікавого туриста

«Подорожі розвивають розум, якщо, звісно він у вас є». Г.Честертон 10 країн, які змінять ваше життя!

Любов в мережі: варто чи ні?

Інна: «Ми з моїм хлопцем познайомилися саме на Гугуду. Місяць тому, я від нудьги написала декільком хлопцям слово «Привіт». Один з них запросив мене на прогулянку і от тепер ми зустрічаємося.»

Do you speak English?

Make yourself at home. Не можеш прочитати? Вчи англійську! 12 порад, як швидко її вивчити.

Як в 51 рік мати тіло 20-літньої?

Найчастіше невдоволення своєю зовнішністю і фігурою приводить до депресії, яка не є корисною для вашого здоров’я. Тому не опускайте руки і працюйте над собою.